سوپرکاپ اروپا؛ فرانکفورت، تهدیدی جدی برای رئال

سوپرکاپ اروپا؛ فرانکفورت، تهدیدی جدی برای رئال

اخبار رئال مادرید : آینتراخت فرانکفورت در شرایط بهتری به سوپرکاپ اروپا خواهد رسید و ممکن است رئال مادرید را به شدت در راه رسیدن به اولین جام فصل، تهدید کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید تور آمریکا را با سه بازی دوستانه به پایان رساند. حاصل کار، شکست برابر بارسا، تساوی برابر آمریکا مکزیک و برتری بامداد امروز برابر یوونتوس بود. رئال حالا خود را مهیای مصاف با آینتراخت فرانکفورت در سوپرکاپ اروپا می کند. دیداری که 10 آگوست(19 مرداد) در هلسینکی فنلاند برگزار خواهد شد.

رئال مادرید فصل پیش رو شانس فتح شش جام را دارد و قبل از شروع کارش در لالیگا می تواند به اولین جام فصل برسد. رئال تاکنون چهار بار فاتح سوپرکاپ شده و تنها یک جام تا برابری با رکورد بارسلونا و میلان فاصله دارد اما شرایط رئال بهتر است یا فرانکفورت؟

تیم آلمانی تا به اینجا هفت بازی پیش فصل برگزار کرده که آخرینش برتری 5-0 چهارشنبه شب برابر والفورد بود. فرانکفورت فردا از دور اول جام حذفی فوتبال آلمان باید برابر ماگدبورگ قرار بگیرد و سپس در هفته اول بوندسلیگا به مصاف بایرن خواهد رفت. دیداری که می تواند بهترین محک برای فرانکفورت پیش از بازی با رئال باشد. تاکنون در میان تیم های آلمانی فقط بایرن توانسته دو بار برنده سوپرکاپ اروپا شود و تیم های دورتموند، هامبورگ و وردربرمن در فتح این جام ناکام مانده اند. در واقع فرانکفورت می تواند پس از بایرن به دومین تیم آلمانی تبدیل شود که فاتح سوپرکاپ اروپا شده است. در ورزشگاه المپیک هلسینکی، فرانکفورت از حمایت هشت هزار نفر از هوادارانش برخوردار خواهد بود، در حالی که رئال تنها 1800 نفر از هوادارانش را به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *