تغییر چهره سه ستاره رئال مادرید پس از 8 سال؛ مودریچ، کروس و بنزما

تغییر چهره سه ستاره رئال مادرید پس از 8 سال؛ مودریچ، کروس و بنزما

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید در سال های اخیر کمتر دست به تغییر ترکیب خود زده است به طوری که شاکله اصلی ترکیب مادریدی ها در سال های اخیر همواره حفظ شده است و در ترکیب کنونی رئال مادرید بازیکنان زیادی را می بینیم که سابقه بالایی در ترکیب مادریدی ها دارند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، لوکا مودریچ، تونی کروس و کریم بنزما سه تا از این بازیکن ها هستند. بنزما از سال 2009، مودریچ از سال 2012 و تونی کروس از سال 2014 در رئال مادرید حضور دارند.

در حال حاضر کریم بنزما 34 ساله است، تونی کروس 32 ساله است و لوکا مودریچ 36 سال دارد. هر سه‌ی این بازیکنان با وجود اینکه سن نسبتا بالایی دارند اما سه ستاره به حساب می آیند و در ترکیب رئال مادرید نقشی کلیدی دارند. کریم بنزما در 34 سالگی در آستانه فتح توپ طلا است و سال 2022 بهترین سال دوران حرفه ای او بود. کریم بنزما در این سن و سال هم آقای گل لالیگا شد و هم آقای گل لیگ قهرمانان اروپا و ستاره اول رئال مادرید است.

اگر مقایسه ای میان چهره کنونی مودریچ، بنزما و کروس با چهره 8 سال پیش آن ها داشته باشیم، تغییرات را می توانیم ببینیم و به زبان خودمانی تر، گذر عمر در چهره آن ها مشهود است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *