حرف مهم آنچلوتی در مورد بازنشستگی‌ اش در فوتبال زمان بازنشستگی کارلتو مشخص شد

حرف مهم آنچلوتی در مورد بازنشستگی‌ اش در فوتبال زمان بازنشستگی کارلتو مشخص شد

اخبار رئال مادرید : کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید زمان خداحافظی‌اش از فوتبال را اعلام کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.
سرمربی موفق و ایتالیایی رئال‌مادرید گفته که پس از جدایی از این باشگاه از فوتبال خداحافظی خواهد کرد و بازنشسته می‌شود.

مربی ایتالیایی رئال‌مادرید در صحبت‌های اخیرش نکات جالبی را بیان کرد. او ابتدا در این باره که وینیسیوس مهاجم رئال در رده‌بندی یوفا برای عنوان بهترین بازیکن سال در رده نهم قرار گرفته بیان کرد: «هر کسی نظری دارد. وینیسیوس از فصلی که داشته خوشحال است. از او انتظار داریم که به موفقیت و ثبات فصل گذشته‌اش ادامه بدهد. گل قهرمانی ما در اروپا را زد. در آینده برای بردن این جایزه خواهد جنگید. البته امسال برنده توپ طلا از ما خواهد بود.»

آنچلوتی در ادامه در خصوص عدم حضور تونی کروس در لیست نامزدهای توپ طلا نیز حرف زد: «کمی شگفت زده شدم چون فصل فوق العاده‌ای داشت. البته این که همه رئالی‌ها نامزد شوند می‌تواند مشکل‌ساز شود اما بازیکنانی نظیر کروس، والورده و آلابا لیاقتش را دارند چرا که فصل فوق العاده‌ای داشتند.»

سرمربی سفیدهای‌مادرید در پایان در خصوص زمان بازنشستگی‌اش نیز صحبت مهمی را مطرح کرد: «با پایان دوران حضورم در رئال‌مادرید به دوران مربیگری خود پایان خواهم داد. بعد از رئال‌مادرید بازنشسته خواهم شد. رئال‌مادرید بالاترین سطح در فوتبال دنیاست و این آخرین دوره مربیگری من خواهد بود.»

سرمربی ایتالیایی و بزرگ رئال‌مادرید، با کسب چهارمین قهرمانی در سوپرجام اروپا، بیش از هر سرمربی دیگری در تاریخ به این موفقیت دست یافته است، همانطور که با چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نیز چنین رکورد بی نظیری را در اختیار دارد.

تیم تحت هدایت او هفته گذشته موفق شد با دو گل فرانکفورت را مغلوب کند تا روزهای درخشان کارلتو روی نیمکت رئال‌مادرید ادامه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *