دلیل طرح متفاوت پیراهن رئال مادرید مقابل یوونتوس چه بود؟

دلیل طرح متفاوت پیراهن رئال مادرید مقابل یوونتوس چه بود؟

اخبار رئال مادرید : هواداران رئال مادرید که بامداد یکشنبه برای تماشای بازی تیمشان و یوونتوس بیدار شده بودند، از تماشای لباس جدید تیمشان کمی شگفت زده شدند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بازیکنان رئال مادرید پیراهن دوم خود به رنگ بنفش را به تن کرده بودند اما نکته عجیب مربوط به رنگ شماره پیراهن ها بود. حالت طبیعی این بود که شماره پیراهن ها به رنگ سفید باشد تا برای بینندگان تلویزیونی واضح و مشخص بود اما شماره ها با طرح عجیب و رنگارنگ آماده شده بود.

اما دلیل این اتفاق چه بود؟ حقیقت این است که رئال مادرید این پیراهن را فقط در بازی دوستانه مقابل یوونتوس به تن کرد و قرار نیست که دیگر این لباس را به تن کند. رئال مادرید این پیراهن را در همکاری با پروژه ” Common Goal” به تن کرد، پروژه ای که خوان ماتا هافبک سابق منچستریونایتد از حامیان اصلی ان بوده است. یکی از ایده های اصلی این پروژه این است که تمامی بازیکنانی که با آن همکاری می کنند، یک درصد از حقوق سالانه خود را در اختیار پروژه قرار می دهند تا درآمد حاصل از آن به کودکان نیازمند برسد.

یوونتوس نیز در بازی یکشنبه با طرح شماره پیراهن های مشابهی بازی کرد که قرار است که کل درآمدهای فروش پیراهن های یووه و رئال که مخصوص این بازی طراحی شده، صرف امور خیریه و کودکان نیازمند شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *