رقابت بارسلونا با رئال مادرید برای مهاجم لیگ برتر

اخبار رئال مادرید : Fichajes اخیرا گزارش داده است که بارسلونا قرار است برای جاناتان دیوید، مهاجم لیل LOSC رقیب رئال مادرید باشد. گمان می رود که غول های کاتالونیایی قصد دارند با به خدمت گرفتن مهاجم کانادایی در تابستان، خط حمله خود را تقویت کنند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رقابت بارسلونا با رئال مادرید برای مهاجم لیگ برتر

رکورد عالی دیوید در لیگ 1 این فصل
دیوید کمپین مناسبی را در فوتبال فرانسه پشت سر می گذارد، زیرا او مسئولیت عملکرد در سطح بالایی را به عنوان پیشرو خط حمله لیل بر عهده داشته است. این بازیکن 22 ساله در 35 بازی این فصل برای تیم فرانسوی در تمامی رقابت ها 16 گل به ثمر رسانده است. با این حال، او تاکنون موفق به دریافت هیچ پاس گلی نشده است.

این استعداد متولد نیویورک ثابت کرده است که در یک سوم پایانی سهم ارزشمندی دارد زیرا میانگین 1.8 شوت، 0.8 پاس کلیدی و 0.8 دریبل در هر بازی در لیگ 1 دارد. او حتی پس از انجام 78.4 درصد از توپ ها، توپ را به خوبی توزیع کرده است. پاس های تلاش او در رده بالای فرانسه (آمار از طریق whoscored).
آیا دیوید گزینه مناسبی برای بارسلونا است؟
دیوید برای تبدیل شدن خود به یک تمام کننده پرکار در مقابل دروازه حریف مستحق اعتبار است. او می‌تواند چند دویدن هوشمندانه در پشت خط دفاعی حریف انجام دهد و حتی می‌تواند چند دروازه معنی‌دار برای هم تیمی‌هایش ایجاد کند تا دروازه را پیدا کنند.
مهاجم کانادایی بازیکنی در حال افزایش است و گل های زیادی را به بخش هجومی ژاوی در نوکمپ اضافه می کند. او در درجه اول یک مهاجم مرکزی است اما در صورت نیاز می تواند به عنوان هافبک تهاجمی نیز بازی کند. در سن 22 سالگی، دیوید با هر فصل فقط بهتر می شود و این باعث می شود که او گزینه مناسبی برای غول های کاتالان در طول دوره نقل و انتقالات تابستانی باشد.

تیرانداز لیل می تواند به عنوان جانشین درازمدت مناسبی برای پیر امریک اوبامیانگ، که وارد سال های گرگ و میش دوران بازیگری خود در بارسلونا می شود، باشد. مهمتر از آن، او می تواند به بارسا کمک کند تا برای قهرمانی در لیگ رقابت کند و حتی در چند سال آینده برای قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رقابت کند. بنابراین، ژاوی باید به فکر جابجایی استعدادهای کانادایی با شروع پنجره نقل و انتقالات در پایان این رقابت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *