معارفه مهاجم سابق رئال مادرید در لیگ آمریکا

معارفه مهاجم سابق رئال مادرید در لیگ آمریکا

اخبار رئال مادرید : گرت بیل کاپیتان تیم ملی ولز در مراسم معارفه خود در لس آنجلس اف سی تلویحا تایید کرد که روی حضور در یورو 2024 و احتمالا جام جهانی 2026 تمرکز دارد چرا که گفت که می خواهد به صورت درازمدت در تیم آمریکایی حضور داشته باشد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مهاجم 32 ساله با اتمام قراردادش با رئال مادرید به صورت رایگان با قراردادی یک ساله به لس آنجلس اف سی ملحق شد که در قراردادش بند تمدید خودکار تا 2024 نیز وجود دارد. بیل در مراسم معارفه اش گفت که هدفش از پیوستن به لس آنجلس اف سی صرفا حضور در جام جهانی نیست. وی اظهار داشت:” حضور درا ین جا به من بیشترین شانس ممکن را می دهد تا در یوروی آینده حضور داشته باشد و شاید هم بیش از آن بازی کنم. هنوز سالهای زیادی پیش روی من است. برای شش یا دوازده ماه به این جا نیامدم. به این جا آمدم تا بیشترین زمان ممکن را داشته باشم. می خواهم عملکرد خوبی داشته باشم و تاثیر خود را در لیگ آمریکا و باشگاه داشته باشم و به جلو و اینده نگاه می کنم. این یک قرارداد کوتاه مدت نیست. این بهترین فرصت ممکن است تا برای یورو یا بعد از آن آماده شوم.”

بیل روز دوشنبه اولین کنفرانس مطبوعاتی خود را به عنوان بازیکن لس آنجلس اف سی در ورزشگاه کالیفرنیا داشت. بیل جمعه وارد لس آنجلس شد و پیروزی تیم جدیدش مقابل لس آنجلس گالکسی با نتیجه سه بر دو را از نزدیک تماشا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *