مثلث خط هافبک منچستریونایتد در صورت اضافه شدن کاسمیرو(عکس)

مثلث خط هافبک منچستریونایتد در صورت اضافه شدن کاسمیرو(عکس)

اخبار رئال مادرید : به نظر می رسد کاسمیرو در یک قدمی پیوستن به منچستر یونایتد قرار دارد چرا که برخی از منابع گفته اند که هم او و هم رئال مادرید با انتقال به منچستر یونایتد موافقت کرده اند و بدین ترتیب این بازیکن می تواند خرید جدید شیاطین سرخ باشد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کاسمیرو تقریبا از فصل 2015/16 تبدیل به یک بازیکن فیکس در ترکیب رئال مادرید شده است و از آن زمان تاکنون دیگر جایگاهش دچار تزلزل نشده است. او در کنار مودریچ و کروس مثلث ویژه ای را در خط هافبک رئال مادرید ساخت که این مثلث ویژه 4 بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. آنچلوتی این مثلث خط هافبک رئال مادرید را مثلث برمودا نامید چرا که به عقیده او وقتی توپ در اختیار آن ها قرار می گیرد دیگر به نوعی محو می شود و نمی توان به این راحتی ها توپ را از آن ها پس گرفت.

اکنون کاسمیرو در آستانه ترک رئال مادرید است و می تواند در منچستر یونایتد با هافبک های این تیم خط هافبک ویژه ای را تشکیل دهد. شیاطین سرخ برونو فرناندز را به عنوان یک هافبک خلاق و بازی‌ساز دارند و از سویی کریستین اریکسن را هم جذب کرده اند که کاسمیرو می تواند در کنار این دو نفر مثلث جدیدی تشکیل دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *