کاپیتان سابق رئال مادرید در آستانه بازنشستگی از فوتبال

کاپیتان سابق رئال مادرید در آستانه بازنشستگی از فوتبال

اخبار رئال مادرید : مارکا گزارش داد که مارسلو کاپیتان سابق رئال مادرید در آستانه بازنشستگی از فوتبال قرار دارد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مارسلو پس از 16 فصل در رئال مادرید و تبدیل شدن به پرافتخارترین بازیکن تاریخ رئال مادرید با کسب 25 جام، در تابستان با اتمام قراردادش از برنابئو جدا شد و حالا باید مقصد جدیدی را برای خود مشخص کند.

در حقیقت مارکا گزارش داده است که مارسلو از پیشنهادهایی که از آمریکا و قطر دریافت کرده، راضی نیست و در حال حاضر بازنشستگی از فوتبال محتمل ترین گزینه برای اوست. ایسکو و بیل دو بازیکن دیگری که با اتمام قرارداد از رئال رفته بودند، با سویا و لس آنجلس اف سی قرارداد بستند اما مارسلو همچنان مقصدی برای خود مشخص نکرده است.

یکی از گزینه های جدی مارسلو این است که فوتبال را رها کند و وارد دنیای تجارت شود. وی با خرید باشگاه های فوتبال در برزیل و پرتغال در این حوزه سرمایه گذاری کرده است. در حقیقت کاپیتان سابق رئال مادرید در نظر دارد که استعدادهای فوتبال برزیل را از طریق باشگاه “مافرا” در لیگ دسته دو پرتغال وارد فوتبال اروپا کند. البته او در حوزه های دیگری نظیر آژانس تبلیغاتی و سالن های آرایشگری نیز سرمایه گذاری کرده و بعد از فوتبال می تواند وقت بیشتری را صرف امور اقتصادی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *