گواردیولا به دنبال جذب هافبک سابق رئال مادرید بود؟

گواردیولا به دنبال جذب هافبک سابق رئال مادرید بود؟

اخبار رئال مادرید : پپ گواردیولا، ایسکو را زمانی که در رئال مادرید بود، مد نظر داشت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

سویا بالاخره جذب ایسکو آلارکون را بعد از سپری کردن حدود ۶ هفته به عنوان بازیکن آزاد تایید کرد.

جولن لوپتگی و ایسکو هر دو افت شدیدی را در رئال مادرید بعد از جام‌ جهانی ۲۰۱۸ تجربه کرده‌اند. سویا امیدوار است جرقه‌ای که باعث شد ایسکو در سال های اولیه حضور در رئال مادرید بازیکن ارزشمندی باشد را دوباره شعله ور کند.

عملکرد این بازیکن در رئال مادرید چنان تاثیر گذار بود که منچستر سیتی او را به عنوان ستاره احتمالی خود در نظر گرفته بود. فابریتزیو رومانو در ستون اختصاصی خود در خبرنامه caught offside توضیح داد که پپ گواردیولا به این هافبک علاقه زیادی داشت. این خبرنگار سرشناس حوزه نقل و انتقالات در این باره توضیح داده است:” می توانم افشا کنم که ایسکو از بیش از سه سال پیش در لیست پپ گواردیولا برای منچستر سیتی بود. سیتی احتمال حضور او را در نظر داشت ولی در آن زمان ایسکو در رئال مادرید دست نیافتنی بود. هرچند تابستان امسال هیچ مذاکراتی بین آرسنال، تاتنهام یا هیچ باشگاه انگلیسی دیگری نبود و سویا در نهایت ایسکو را جذب کرد.”

قبلا ایسکو برای هر باشگاه لیگ انگلیسی به عنوان یک هدف به شمار می رفت اما عملکرد او در رئال مادرید فصل به فصل رو به افول رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *