قیمت خانه در نزدیکی ورزشگاه برنابئو چقدر است؟

قیمت خانه در نزدیکی ورزشگاه برنابئو چقدر است؟

اخبار رئال مادرید : به نظر می رسد که خیلی از مردم شهر مادرید دوست دارند که در نزدیکی ورزشگاه برنابئو خانه بخرند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

گزارش منتشر شده توسط وبسایت تبلیغات مسکن “فوتوکاسا” نشان می دهد که ورزشگاه برنابئو در زمینه خرید خانه در میان مردم اسپانیا از سایر ورزشگاه های اسپانیایی محبوب تر است. در حقیقت ورزشگاه برنابئو بیشترین جستجو را برای خرید خانه در نزدیکی یک استادیوم فوتبال در اسپانیا داشته و ورزشگاه های باشگاه های مایورکا و مالاگا یعنی سون مویکس و لاروسالدا در رده های بعدی هستند.

در حال حاضر ورزشگاه برنابئو در حال بازسازی است که به نظر می رسد که ورزشگاه جدید در فصل 24-2023 آماده خواهد شد. در حقیقت حمله نظامی روسیه به اوکراین باعث افزایش قیمت مصالح ساختمان و مشکلات در تهیه مصالح شد و بدین ترتیب ساخت و ساز ورزشگاه کمی به تعویق افتاد.

این گزارش نشان می دهد که محله چامارتین که ورزشگاه برنابئو در آن قرار گرفته، سومین محله گرانقیمت شهر مادرید است که به طور متوسط قیمت هر متر خانه در آن 5533 یورو (معادل متری حدود 175 میلیون تومان) است. قیمت خانه در نزدیکی ورزشگاه سون مویکس 3344 یورو و لاروسالدا 2585 یورو است. در این رده بندی ورزشگاه نیوکمپ در رده هفتم قرار گرفته است.

البته اگر به جای خرید خانه، جستجو در مورد اجاره خانه را ارزیابی کنیم، نیوکمپ در رده پنجم قرار می گیرد و برنابئو ششم. ورزشگاه مالاگا یعنی لاروسالدا هم اول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *