جدایی قریب‌ الوقوع پسر مهاجم سابق بارسلونا از رئال

جدایی قریب‌ الوقوع پسر مهاجم سابق بارسلونا از رئال

اخبار رئال مادرید : آندری گودیانسن در آستانه جدایی از رئال و بازی در لیگ حرفه ای سوئد قرار دارد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بر اساس ادعای نشریه سوئدی “اسپورت اکسپرسن”، باشگاه نورکوپینگ که در لیگ دسته اول سوئد فعالیت می کند، در یک قدمی خرید آندری لوکاس گودیانسن، پسر مهاجم سابق بارسلونا و چلسی قرار دارد.

آندری سال‌های اخیر در آکادمی رئال مادرید حضور داشته و برای تیم دوم رئال مادرید یعنی کاستیا به میدان رفته است. آندری 20 ساله در تیم ملی ایسلند عضویت دارد و فصل گذشته به علت مصدومیت تنها 21 بازی برای کاستیا انجام داد و فقط در چهار تای‌شان فیکس بود. او چهار گل نیز به ثمر رساند.

رئال مادرید در سال 2018 خرید آندری گودیانسن را از آکادمی اسپانیول نهایی کرده بود. بارسلونا نیز سعی داشت این بازیکن را جذب کند اما رئال مادرید زودتر اقدام کرده بود. ایدور گودیانسن، پدر آندری، اسطوره فوتبال ایسلند است و در سال 2006 با دوازده میلیون یورو از چلسی به بارسلونا پیوسته بود. ایدور در 72 بازی برای بارسلونا ده گل زد و قهرمانی چمپیونزلیگ، سوپرکاپ اروپا، سوپرکاپ اسپانیا (دو بار)، کوپا دل ری و لالیگا را با تیم کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *