پست اینستاگرامی کاسمیرو پس از وداع اشک‌ بار با رئال مادرید

پست اینستاگرامی کاسمیرو پس از وداع اشک‌ بار با رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : کارلوس هنریکه کاسمیرو با رئال مادرید به طور رسمی وداع کرد و بدین ترتیب در یک مراسم رسمی که پرز و آنچلوتی هم در آن حضور داشتند، با خانواده اش از رئال مادرید خداحافظی کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کاسمیرو در این مراسم احساساتی شد و اشک ریخت. او هنگامی که فیلم لحظات خاطره انگیز او در رئال پخش می شد نتوانست جلوی احساسات خود را بگیرد و گریه کرد. از سوی دیگر او هنگام سخنرانی اش هم پیش از آن که حرف زدن را شروع کند گریه اش گرفت.

در این مراسم حتی آنچلوتی هم احساساتی شد و برای وداع کاسمیرو اشک ریخت تا این مراسم خداحافظی کاسمیرو تبدیل به یک مراسم اشک‌بار شود.

اکنون کاسمیرو با انتشار پستی در صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام، نوشته است:” در حقیقت من هرگز فکر نمی کردم به این شکل با رئال‌مادرید خداحافظی کنم، هرگز. ببخشید که احساسات و عواطفم را کنترل نمی کنم. از ته قلبم به خاطر این همه محبت از شما متشکرم. موفق باشید و زنده باد مادرید.”

کاسمیرو راهی منچستر یونایتد شد و فصل جدید را در جمع شیاطین سرخ خواهد بود؛ تیمی بحران زده که هوادارانش امیدوارند با حضور کاسمیرو اوضاع بهتر شود و این بحران ها به پایان برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *