پست اینستاگرامی بازیکن رئال مادرید با لباس‌هایی جالب

پست اینستاگرامی بازیکن رئال مادرید با لباس‌هایی جالب

اخبار رئال مادرید : لوکاس وازکز، بازیکن اسپانیایی رئال مادرید به تازگی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام تصاویری را منتشر کرده است که در آن ها می بینیم که او لباس ها و تیپی خاص دارد و بدین ترتیب ظاهر متفاوتی به خود گرفته است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

لوکاس وازکز یک مصاحبه با مجله اسکوایر انجام داده است و این تصاویری که منتشر شده اند مربوط به این مصاحبه هستند و به نوعی در این مجله از لوکاس وازکز به عنوان یک مدل برای طراحی لباس و همچنین به نمایش گذاشتن لباس ها استفاده شده است چرا که لوکاس وازکز چهره شناخته شده ای دارد و فرد معروفی است.

لوکاس وازکز که در حال حاضر 31 ساله است در رئال مادرید بیشتر در پست مدافع راست و به عنوان جانشین دنی کارواخال مورد استفاده قرار می گیرد اما پست تخصصی او وینگر راست یا بال راست بوده است که به مرور زمان با توجه به فیزیک بدنی اش از او به عنوان مدافع راست استفاده شده است. لوکاس واکز سابقه بازی به عنوان هافبک راست در زمان زیدان را هم داشته است.

در واقع از لوکاس وازکز همواره در رئال مادرید به عنوان یک بازیکن چند پسته و اصطلاحا آچار فرانسه یاد شده است و اکنون می بینیم که با تیپی خاص با مجله اسکوایر مصاحبه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *