لاسو: ما به رقابت مقابل تیمی برگشتیم که خیلی خوب کار می کند.

لاسو: ما به رقابت مقابل تیمی برگشتیم که خیلی خوب کار می کند.

اخبار رئال مادرید : مربی قبل از بازی باکسی مانرسا گفت: “من می خواهم بر توانایی تیم برای ماندن در رقابت هر روز تاکید کنم.” برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید. 

پابلو لاسو پس از غلبه بر کووید-19 روی نیمکت بازخواهد گشت و نظر خود را در مورد بازی مقابل باکسی مانرسا در دور هفدهم لیگ (سه شنبه، ساعت 9 شب به وقت CET) بیان کرد: “از زمانی که هورتل اواسط ماه گذشته آزمایشم مثبت شد.
ما اولین نفر بودیم و از آن زمان به بعد بازیکنانی را از دست دادیم، تعدادی از آنها را پس گرفتیم و حالا بعد از یک استراحت به رقابت برگشته ایم. ما دو بازی به تعویق افتادیم و این می تواند خوب و بد باشد. ما چند بازیکن را برگشته ایم، آنها خوب کار می کنند و ما هیچ مشکلی نداشتیم. بازیکنان زیادی با کووید-19 خارج شده‌اند، اما ما توانسته‌ایم در دو روز گذشته خوب تمرین کنیم و از تلاش‌های مسابقات ریکاوری کرده‌ایم.”

“از طرف دیگر، شما کمی از ریتم بازی کردن را از دست می دهید. ما در 15 یا 20 روز اول دسامبر نشان دادیم که ریتم بسیار خوبی داشتیم. ما به رقابت با تیمی برگشته ایم که عملکرد بسیار خوبی دارد. خوب در این فصل، و آنها این وقفه را نیز تجربه کرده اند. هر دو تیم باید آن را بپذیرند، مراقب سلامتی خود باشند و مطمئن شوند که همه خوب هستند.”

حریف
“پدرو مارتینز مانرسا را ​​وادار به بازی بسکتبال بسیار خوبی کرده است. نه فقط امسال، بلکه در سال های گذشته نیز. آنها بازیکنان را عوض کرده اند، اما توانسته اند سبک مورد نظر خود را پیدا کنند. آنها مهاجمان بسیار قدرتمندی دارند. در سیما، باکو و مونکه، یک تیرانداز خوب در مایه. آنها بازیکنان خارجی زیادی دارند که می توانند آنها را بچرخانند و اضافه شدن Vaulet در شماره سه می تواند برای آنها بسیار خوب باشد. آنها همچنین توماسسون دارند که حمله آنها حول محور او می چرخد. آنها یک تیم کامل هستند، آنها تصور واضحی از نحوه بازی خود دارند و حریف بسیار دشواری برای شکست دادن در جای خود هستند.”

حرکت تیم
“من ثبات نتایج را در نظر می‌گیرم. ما در برخی بازی‌ها تداوم نداشتیم، اما نتیجه گرفتیم. پیروزی در 13 بازی از 14 بازی، چیزهای زیادی در کار تیم دارد. شکست احتمالاً روزی بود که ناهماهنگی روی ما تأثیر گذاشت. در بازی‌های دیگر ناسازگار بوده‌ایم، اما موفق به پیروزی شده‌ایم و روزهای دیگری هم بوده است که از ابتدا بسیار محکم عمل کرده‌ایم. برنامه بسیار سختی داریم و می‌خواهم بر توانایی تیم تاکید کنم. رقابتی بمانید».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *