لوکاس واسکز: دوباره روحیه زیادی نشان دادیم

اخبار رئال مادرید:او افزود: “ما برای به ثمر رساندن دروازه تلاش کردیم، اما می توانیم از این دو گل چیزهای زیادی بگیریم و به مبارزه برای لالیگا ادامه خواهیم داد.”برای ادامه مطالب با سایت اخبار رئال مادرید همراه باشید.

غنائم در سانتیاگو برنابئو در بازی روز بیست و دوم لالیگا تقسیم شد. لوکاس وازکز در مورد عملکرد تیم مقابل الچه گفت: “بازی سختی بود، اما بعد از اینکه از 2-0 شکست خوردیم، خوشحال به میدان می‌رویم. روحیه و میل زیادی برای کسب پیروزی نشان دادیم. موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. سه امتیاز را بگیریم، اما در مقابل دروازه کمی کوتاه بودیم. با توجه به روند بازی باید از تساوی خوشحال باشیم.
“بعد از شکست 1-0، آنها بازی خود را انجام دادند و به دنبال تلف کردن زمان بودند. ما برای به ثمر رساندن دروازه تلاش کردیم، اما می توانیم از این دو گل چیزهای زیادی بگیریم و به مبارزه برای لالیگا ادامه خواهیم داد.”
حمایت هواداران پس از پنالتی از دست رفته
تشویق‌ها در آن نقطه برای کریم خوب نخواهد بود، چیزی که ما دوست داریم ببینیم تشویق هوادارانمان است. آنها همین کار را کردند و دیدن آن واقعاً عالی بود. من مطمئن هستم که او مورد بعدی را که فرار می کند قرار خواهد داد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *