سرمربی رئال مادرید زمان بازنشستگی خود را اعلام کرد

سرمربی رئال مادرید زمان بازنشستگی خود را اعلام کرد

اخبار رئال مادرید : کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی رئال مادرید در صحبت های اخیرش نکات جالبی را بیان کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

آنچلوتی در این باره که وینیسیوس در رده بندی یوفا برای عنوان بهترین بازیکن سال در رده نهم قرار گرفته بیان کرد:”وینیسیوس از فصلش راضی است چرا که گل قهرمانی در اروپا را به ثبت رساند. البته وینیسیوس فعلا باید منتظر بماند چرا که امسال برنده توپ طلا بازیکن دیگری از تیم ما (بنزما) خواهد بود. کروس هم فصل فوق العاده ای داشت و می توانست در لیست نامزدها باشد. شاید مشکل ساز باشد که همه رئالی ها در لیست باشند اما کروس، والورده و آلابا نیز لیاقت حضور در لیست را داشتند.”

مربی ایتالیایی در این باره که آیا کورتوا بهترین دروازه بانی بوده که با آن کار کرده هم گفت:” سخت است که بخواهم دروازه بان هایی که داشته ام را رده بندی کنم چون با بوفون، نویر، چک، کاسیاس و دیگو لوپز هم کار کردم. نمی توانم بگویم که کدام بهتر بوده اند اما از بهترین دروازه بان حال حاضر لذت می برم.”

از طرفی آنچلوتی در مصاحبه با ال مساجرو اعلام کرد که بعد از رئال مادرید بازنشسته می شود:”با پایان دوران حضورم در رئال مادرید به دوران مربیگری خود پایان خواهم داد. بعد از رئال مادرید بازنشسته خواهم شد. رئال مادرید بالاترین سطح در فوتبال دنیاست و این آخرین دوره مربیگری من خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *