واکنش مدیر رئال مادرید به خرید های بارسلونا

واکنش مدیر رئال مادرید به خرید های بارسلونا

اخبار رئال مادرید : با وجود کل کل های هواداران رئال مادرید و بارسلونا به نظر می رسد که رابطه بین مدیران دو تیم خیلی خوب است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، فلورنتینو پرز و خوان لاپورتا دو متحدی هستند که برای راه اندازی سوپرلیگ اروپا تلاش می کنند و به همراه آندره آ آنیلی مدیر یوونتوس بارها در ماه های اخیر با همدیگر جلساتی داشته اند. بارسلونا در فصل نقل و انتقالات با خریدهایی نظیر لواندوفسکی، کنده و رافینیا به شدت پرکار بوده و حالا در مسیر جذب برناردو سیلوا ستاره پرتغالی منچسترسیتی قرار دارد. پرز در مورد عملکرد بارسلونا در بازار نقل و انتقالات گفت:” بارسا یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا در کنار رئال مادرید است. این که دوباره به همان تیمی تبدیل شوند که قبلا بودند، برای فوتبال اسپانیا و دنیا اتفاق خوبی است.”

پرز از طرفی تاکید کرد که رئال مادرید به جز شوامنی و رودیگر هیچ خرید دیگری در بازار نقل و انتقالات ندارد و خبری از خرید مهاجم نخواهد بود .وی افزود:” باید همچنان با همین ترکیب خوب کار کنیم و تیم به درستی مدیریت شود. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای خرید دیگری نداریم. به مهاجمانی که داریم، نگاه کنید، نگران نیستم. بنزما سال گذشته هم لایق توپ طلا بود و امسال هم هیچ کس بحثی ندارد که باید به این جایزه برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *