مسی و رونالدو مقابل دومین حریف محبوب خود چند گل زده‌اند؟

مسی و رونالدو مقابل دومین حریف محبوب خود چند گل زده‌اند؟

اخبار رئال مادرید : حریف محبوب” اصطلاحی است که در فوتبال به تیمی گفته می شود که یک بازیکن بیشترین تعدادِ گل خود را در مقایسه با تیم های دیگر، مقابل آن تیم به ثمر رسانده است و به نوعی همواره در بازی مقابل آن تیم خاص که به آن حریف محبوب گفته می شود، درخشان ظاهر شده و گلزنی کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو سالیان سال در لالیگا حضور داشتند. لئو مسی از همان کودکی در بارسا بود و به مرور زمان از حوالی سال 2004 وارد تیم اصلی و بزرگسالان بارسلونا بود و تا سال 2021 یعنی همین تابستان سال قبل در جمع آبی و اناری ها توپ می زد تا اینکه در نهایت این تیم را به مقصد پی اس جی ترک کرد.

رونالدو هم بین سال های 2009 تا 2018 در رئال مادرید حاضر بود و در این مدت تبدیل به بهترین گلزن تاریخ باشگاه مادریدی شد. او در تابستان 2018 به یووه رفت و اکنون در منچستر یونایتد است.

دومین حریفی که مسی و رونالدو بیشترین گل ها را به آن زده اند، اتلتیکو مادرید است. لیونل مسی تاکنون 32 گل به اتلتیکو مادرید زده است و کریستیانو رونالدو هم 25 گل مقابل این تیم مادریدی به ثمر رسانده است.

در این روز ها شایعه ای هم داغ شده که مربوط به علاقه اتلتیکو به جذب رونالدو است است اما فوق ستاره پرتغالی بعید است چنین انتخابی داشته باشد چرا که گل های زیادی به این تیم زده است و همواره به نوعی با روخی بلانکو دشمنی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *