عکس؛ دقت بالای VAR در رد کردن گل رئال مادرید به آلمریا

عکس؛ دقت بالای VAR در رد کردن گل رئال مادرید به آلمریا

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید در نیمه اول بازی خود مقابل آلمریا با نتیجه 1 بر 0 شکست خورد و بازنده راهی رختکن شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید در این نیمه در دقیقه 6 بازی گل خورد. رمضانی روی یک فرار سریع پشت سر آنتونیو رودیگر توانست به دروازه نزدیک شود و با تیبو کورتوا تک به تک شود و در نهایت دروازه را باز کند.

پس از گلی که رئال مادرید دریافت کرد، بازیکنان رئال مادرید جلو کشیدند و فرصت های زیادی روی دروازه حریف خلق کردند چرا که رئال مادرید نمی خواهد به عنوان مدافع عنوان قهرمانی فصل را با شکست آغاز کند؛ آن هم مقابل تیمی که به تازگی به لالیگا صعود کرده است.

روی یکی از این فرصت ها در اواخر نیمه اول، تونی کروس با پاسی دیدنی توپ را روی پای لوکاس وازکز انداخت و بازیکن اسپانیایی رئال مادرید هم با ضربه ای به شکل تک ضرب، دروازه آلمریا را باز کرد.

این گل در ابتدا توسط کمک داور آفساید گرفته شد اما مشکوک به نظر می رسد. VAR پس از بررسی این گل تصمیم کمک داور را تایید کرد و در تصویری که منتشر شد می بینیم که به شکلی بسیار دقیق، آفساید لوکاس وازکز تشخیص داده شده است و این گل به درستی رد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *