بازوبند کاپیتانی بدشگون رئال مادرید!

اخبار رئال مادرید : از سال 2021 به طور متوالی یک کاپیتان رئال مادرید به دلایل مختلف باشگاه را ترک کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بازوبند کاپیتانی بدشگون رئال مادرید!

چند روز پیش بود که جدایی ناچو فرناندز از رئال مادرید رسمی شد. او که فصل قبل کاپیتان اول رئال بود و سه جام مهم را بالای سر برد، بعد از 23 سال رئال را ترک کرد و راهی القادسیه عربستان شد.

موج جدایی کاپیتان‌ها از رئال در سال 2021 شروع شد و بی وقفه ادامه دارد. این روند در سال‌های پیش رو نیز احتمالا ادامه خواهد داشت. انگار که این بازوبند شگون ندارد.

در سال 2021 سرخیو راموس با اتمام قراردادش و رد پیشنهاد تمدید رئال به پی اس جی رفت. در سال 2022 نوبت به جدایی مارسلو از رئال رسید. او پیشنهاد تمدید از رئال نگرفت و به نوعی مجبور به جدایی شد و به فلومیننزه برزیل رفت.

در سال 2023 کریم بنزما که قراردادش خودکار تمدید شده بود، با دریافت پیشنهاد مالی عالی از الاتحاد رئال را ترک کرد و امسال نیز نوبت به ناچو رسید.

با توجه به اینکه فصل بعد لوکا مودریچ کاپیتان اول رئال خواهد بود و احتمالا در تابستان 2025 از رئال جدا می‌شود، می‌توان گفت که روند جدایی کاپیتان‌ها در رئال همچنان ادامه دار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *