4 بازیکن شماره 14 رئال مادرید که هرگز فراموش نمی‌شوند

4 بازیکن شماره 14 رئال مادرید که هرگز فراموش نمی‌شوند

اخبار رئال مادرید : کارلوس هنریکه کاسمیرو، هافبک دفاعی رئال مادرید که شماره 14 این تیم را بر تن می کرد به طور رسمی راهی منچستر یونایتد شد و بدین ترتیب اکنون پیراهن شیاطین سرخ را بر تن می کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کاسمیرو که خودش در رئال مادرید تبدیل به یک شماره 14 فراموش نشدنی شد اکنون به دنبال ایجاد دورانی خوش در منچستر یونایتد است. این بازیکن زمانی شماره 16 رئال مادرید را بر تن می کرد. کاسمیرو در تابستان 2014 از رئال مادرید به طور قرضی به پورتو رفت. پس از جدایی ژابی آلونسو در سال 2014 از رئال مادرید شماره 14 به خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو رسید. چیچاریتو فصل 2014/15 را در رئال مادرید حضور داشت و پس از آن از تیم رفت و شماره 14 دوباره خالی شد. کاسمیرو در تابستان 2015 از پورتو به رئال مادرید برگشت و شماره 14 رئال مادرید را گرفت و تا اکنون که جمع مادریدی ها را ترک کرد این شماره در اختیارش بود.

گوتی، اسطوره رئال مادرید هم دیگر بازیکنی است که شماره 14 رئال مادرید را در اختیار داشته است. این بازیکن تا سال 2010 در رئال مادرید بود و پس از آن از تیم رفت. در واقع پس از جدایی گوتی بود که شماره 14 به ژابی آلونسو رسید.

اکنون رئال مادرید از سال 1997 به بعد که شماره 14 به گوتی رسید، برای اولین بار بدون شماره 14 شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *