پالس مثبت بارسلونا؛ داستان لئو مسی با ما تمام نشده!

پالس مثبت بارسلونا؛ داستان لئو مسی با ما تمام نشده!

اخبار رئال مادرید : خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، اظهارات جالبی را درباره لیونل مسی مطرح کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بارسلونا صبح روز یکشنبه به وقت ایران در دیداری دوستانه برابر رئال مادرید قرار گرفت و با نتیجه 0-1 به پیروزی رسید اما لاپورتا ساعاتی قبل از این بازی صحبت‌هایی را درباره مسی مطرح کرد. لیونل مسی، تابستان سال گذشته در حالی که قراردادش با بارسا به پایان رسیده بود، به واسطه مشکلات مالی این باشگاه نتوانست قراردادش را تمدید کند و در نهایت به پاری سن ژرمن ملحق شد. در طول این یک سال صحبت‌های زیادی درباره این جدایی مطرح شد و انتقاداتی از لاپورتا به همین خاطر صورت گرفت و حالا او به نکات جالبی درباره این بازیکن آرژانتینی اشاره کرده است.

رییس باشگاه بارسلونا به ESPN گفت:« مسی احتمالا بهترین بازیکن تاریخ بارسلونا به حساب می‌آید، کسی که بیشترین تاثیرگذاری را در این تیم داشت و تنها یوهان کرویف توانایی رقابت و مقایسه با او در تاریخ این باشگاه را دارد.»

او با اشاره به جدایی این بازیکن اظهار داشت:« این اتفاقی بود که باید یک روز رخ می‌داد. ما بر اساس شرایطی که داشتیم این تصمیم را گرفتیم چون باشگاه از بازیکنان و مربیان بزرگ‌تر است. من فکر می کنم و امیدوارم داستان لئو مسی با بارسلونا هنوز به پایان نرسیده باشد. پایان این قصه هنوز باز است، این مسئولیت ماست که مطمئن شویم پایانی زیباتر از آنچه اتفاق افتاد، رقم خواهد خورد.»

لاپورتا درباره رابطه خاصی که خودش با مسی دارد اضافه کرد:« من به عنوان رییس باشگاه بارسلونا تمام تلاشم را برای او به کار گرفتم اما در عین حال باید به این موضوع اشاره کنم که از نظر شخصی و البته باز هم به عنوان رییس باشگاه بارسا، همیشه به او مدیون هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *