بازیکنان رئال هنوز امباپه را از خودشان نمی‌دانند!

اخبار رئال مادرید : کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی رئال مادرید، تایید کرد که هنوز به گروه واتساپی بازیکنان این تیم اضافه نشده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید

بازیکنان رئال هنوز امباپه را از خودشان نمی‌دانند!

قرارداد امباپه با پاری سن ژرمن در تاریخ ۳۰ ژوئن رسماً به پایان رسید و او دیگر بازیکن این باشگاه نیست و از امروز بازیکن رئال مادرید به حساب می‌آید و همه هواداران این تیم منتظر هستند تا درخشش او با پیراهن این تیم در فصل آینده رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را ببینند.

نامه ستاره فرانسوی در چند سال اخیر بارها در کنار نام رئال مادرید به گوش رسیده بود اما در نهایت چند ماه قبل تصمیم گرفت که به این باشگاه ملحق شود و قراردادی رسمی را به عنوان بازیکن آزاد و به صورت رایگان با رئال به امضا رساند تا به رویای کودکی‌اش رسیده باشد.

رابطه خوب با بسیاری از بازیکنان رئال حتی پیش از رسمی شدن انتقالش به این باشگاه توجه هواداران این تیم را به خود جلب کرده بود اما به نظر می‌رسد که او هنوز در جمع بازیکنان این تیم قرار نگرفته است و احتمالا این اتفاق پس از حضورش در تمرینات پیش فصل رخ خواهد داد.

امباپه روز گذشته در پاسخ به این سوال که آیا به گروه واتساپ مخصوص بازیکنان رئال اضافه شده است یا خیر با خنده گفت: نه اما احتمالا به زودی به این گروه اضافه خواهم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *