رئال مادرید در بِوِرلی هیلز؛ کاپیتان هم رسید

رئال مادرید در بِوِرلی هیلز؛ کاپیتان هم رسید

اخبار رئال مادرید : از امروز اردوی رئال مادرید در لوس آنجلس رسما شروع شد و کریم بنزما هم خود را به تیم رساند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کاروان رئال مادرید روز گذشته اسپانیا را به مقصد ایالات متحده ترک کرد و اکنون در هتلی در بورلی هیلز لوس آنجلس مستقر شده است. برای 12 روز این هتل محل اقامت رئالی ها در آمریکا خواهد بود و در این مدت رئال سه بازی دوستانه برگزار خواهد کرد.

اولی بامداد یکشنبه در لاس وگاس برابر بارسلونا، دومی در سن فرانسیسکو برابر کلاب آمریکا مکزیک و سومی نیز در لوس آنجلس برابر یوونتوس. رئال مادرید سپس به اسپانیا بازخواهد گشت تا خود را برای بازی 19 مرداد برابر فرانکفورت در سوپرکاپ اروپا مهیا کند. چهار روز بعدتر نیز اولین بازی لالیگا برابر آلمریا در پیش خواهد بود.

در اردوی لوس آنجلس، بورخا مایورال غایب است ولی 5 روز دیگر خود را به تیم خواهد رساند. از تزریق دوز سوم واکسن او باید دو هفته بگذرد تا مجوز ورود به امریکا را پیدا کند

نکته جالب، اضافه شدن کریم بنزما به اردوی رئال در آمریکا بود. کریم استراحتی بیشتر از دیگر بازیکنان رئال داشت و تعطیلات را در لوس آنجلس سپری می کرد. کریم شب گذشته وارد هتل شد و مورد استقبال گرم هم تیمی ها و کادر فنی قرار گرفت. ستاره فرانسوی که به احتمال زیاد برنده توپ طلای 2022 نیز خواهد بود، بعید است به ال کلاسیکو برسد و از امروز تمرینات سنگین بدنسازی را زیر نظر پینتوس آغاز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *