باشگاه رئال مادرید نام بیل را در فهرست اسطوره‌ هایش قرار داد

باشگاه رئال مادرید نام بیل را در فهرست اسطوره‌ هایش قرار داد

اخبار رئال مادرید : نام ستاره ولزی سابق باشگاه رئال مادرید در جمع اسطوره‌‌ هایی قرار گرفت که در دوران بازیگری‌ شان در سانتیاگو برنابئو میراثی بزرگ از خود به یادگار گذاشته‌اند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

با وجود جدایی سرد گرت بیل از رئال مادرید، قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا نام این بازیکن ولزی را در فهرست اسطوره‌هایش قرار داد.

بیل سال 2013 به عنوان گران ترین بازیکن وقت دنیای فوتبال از تاتنهام به رئال مادرید پیوست و در 9 سال حضورش در این تیم موفق به کسب 16 جام شد. رابطه او با رئال و هوادارانش اما از دو سال پیش که تعهدش نسبت به کهکشانی‌ها زیر سؤال رفت به تیرگی و سردی گرایید و همین باعث شد او که برخلاف هم‌تیمی‌اش مارسلو که باشگاه برای خداحافظی‌اش مراسمی باشکوه ترتیب داد، در سکوت و بدون هیچ مراسمی از جمع کهکشانی‌ها جدا شود. البته هواداران رئال مادرید پس از قهرمانی تیم‌شان در لیگ قهرمانان اروپا ایستاده بیل را تشویق کردند و او نیز چندی بعد با یک نامه احساسی از آنها خداحافظی کرد.

اکنون هم باشگاه رئال مادرید نام بیل را که در پایان قراردادش به عنوان بازیکن آزاد از مادریدی‌ها جدا شده است را در فهرست اسطوره‌هایش قرار داده است تا تمام انتقاداتی که در این یکی دو سال اخیر از بازیکن ولزی صورت می‌گرفت به دست فراموشی سپرده شود.

علاوه بر بیل 32 ساله، مارسلو و ایسکو دو بازیکن دیگر رئالی‌ها که تابستان امسال از این تیم جدا می‌شوند نیز در فهرست اسطوره‌های تاریح باشگاه مادریدی‌ قرار گرفته‌اند.

بیل در 9 سال حضورش در مادرید، سه بار قهرمان لالیگا، 5 بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا، یک بار قهرمان جام حذفی اسپانیا، یک بار قهرمان سوپرجام اسپانیا، سه بار قهرمان سوپرجام اروپا و سه بار قهرمان جام جهانی باشگاه‌ها شد.

او در مجموع 258 بار با پیراهن رئال مادرید در میادین رسمی به میدان رفت و 106 گل به ثمر رساند که مهمترین آنها در فینال لیگ قهرمانان سال 2018 بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *