کریم بنزما: قدرت هواداران ما را پیش برد و این برد برای آنهاست

اخبار رئال مادرید : بازیکن فرانسوی گفت: “بازی بسیار سختی بود اما ما مستحق پیروزی و حضور در دور بعد بودیم.” برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کریم بنزما: قدرت هواداران ما را پیش برد و این برد برای آنهاست

کریم بنزما در کامبک دیدنی رئال مادرید مقابل پاری سن ژرمن در سانتیاگو برنابئو به عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب شد که باعث شد آنها به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یابند. این مرد فرانسوی هر سه گل تیم ما را در شب زد تا از دی استفانو به عنوان سومین گلزن برتر تاریخ رئال مادرید با 309 گل سبقت بگیرد. مهاجم از رسیدن به نقطه عطف و کسب سهمیه برای دور بعد خوشحال بود: “من فوق العاده افتخار می کنم که از چنین اسطوره واقعی سبقت گرفتم. من اینجا متوقف نمی شوم. بازی بسیار دشواری بود اما ما تا رسیدن به مرحله نهایی تلاش کردیم. به پایان رسید و ما مستحق برد و حضور در دور بعد بودیم.

“هر بازی در لیگ قهرمانان همیشه دشوار است و ما می دانستیم که پاری سن ژرمن دوست دارد توپ را در اختیار داشته باشد. ما قوی شروع کردیم، موقعیت هایی ایجاد کردیم و سپس گل را دریافت کردیم، اما در نیمه دوم با نشان دادن قدرت ذهنی فوق العاده، عملکردی را ارائه دادیم.”

طرفداران
ما می خواهیم مثل امشب این ورزشگاه را با هواداران ببینیم. ما به آنها نیاز داشتیم و این برد برای آنهاست.”

ما بازی اول را باختیم و در نیمه امروز با نتیجه 1-0 شکست خوردیم، اما قدرت هواداران ما را به حرکت درآورد و ما تمام آنچه را که در زمین داشتیم تا انتها به آنها دادیم.”

پایان فصل
هر بازی برای ما یک فینال است، چه در لالیگا و چه در لیگ قهرمانان. رئال مادرید زنده است. وقتی فشار زیاد است، هر مردی کارش را انجام می‌دهد و هواداران پشت سر ما هستند، می‌توانیم هر کسی را شکست دهیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *