رئال مادرید، دلیل عدم حضور مسی در جمع کاندیداهای توپ طلا

رئال مادرید، دلیل عدم حضور مسی در جمع کاندیداهای توپ طلا

اخبار رئال مادرید : بسیاری از کارشناسان، رئال مادرید را یکی از فاکتورهای مهم برای حضور نداشتن لیونل مسی در جمع 30 بازیکن برتر فرانس فوتبال قلمداد می‌کنند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، شب گذشته 30 بازیکن برتر سال 2022 از نگاه فرانس فوتبال معرفی شدند و برای اولین بار پس از سال 2005، لیونل مسی جایی در این لیست ندارد و نامش دیده نمی‌شد که در نوع خود جالب است.

لیونل مسی در تابستان گذشته پس از به توافق نرسیدن با سران بارسلونا بر سر تمدید قرارداد، پس از 16 فصل افتخار آفرینی با کاتالان‌ها به صورت رایگان از جمع آن‌ها خارج شد و به پاریسن ژرمن پیوست تا چالش جدیدی در زندگی‌اش امتحان کند، اما اوضاع در پاریس بر وفق مرادش پیش نرفت. او علیرغم قهرمانی در لیگ فرانسه، اصلاً عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا نداشت. آن‌ها در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف رئال مادرید رفتند و آن جا به دست کریم بنزما و تیبو کورتوا حذف شدند و مسی نیز در آن مرحله، یک پنالتی تاثیرگذار را از دست داد. این موضوع یکی از فاکتورهای مهم برای حضور نداشتن رکورددار این جایزه در لیست فرانس فوتبال بود. مسی با بردن 7 جایزه توپ طلا در این زمینه رکورددار است و تنها رقیب نزدیک به او، کریستیانو رونالدو با 5 توپ طلاست.

مسی در اولین فصل حضورش در پاریس، آمار 11 گل و 14 پاس گل را به نام خود ثبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *