انتقال امباپه به رئال مادرید رسمی می شود

اخبار رئال مادرید : نشریه چاپ مادرید ادعا کرد که با حذف پاری‌سن‌ژرمن از لیگ قهرمانان اروپا، کیلیان امباپه آماده رسمی کردن انتقالش به رئال مادرید شده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

انتقال امباپه به رئال مادرید رسمی می شود

به گزارش خبرگزاری اخبار رئال مادرید، نشریه مارکای اسپانیا در گزارشی نوشته است که مذاکرات میان باشگاه رئال مادرید و کیلیان امباپه، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید در روزهای اخیر شدت گرفته است و هدف طرف اسپانیایی هم این است که تا قبل از روز جمعه به این توافق جنبه رسمی بدهد.

از پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال 2021 که رئال مادرید رسماً برای خرید امباپه پیشنهاد داد و پیشنهادهایش مورد پذیرش طرف فرانسوی قرار نگرفت، مشخص شد که تلاش تیم اسپانیایی برای جذب ستاره PSG در حد یک شایعه نیست. با این حال در طول فصل جاری شائبه به وجود آمدن دلایلی برای وسوسه شدن امباپه به ماندن در پارک دو پرنسه شکل گرفت.

امباپه برای جلوگیری از متهم شدن به کم‌کاری برای پاری‌سن‌ژرمن و از دست دادن تمرکزش، تا الان حاضر نشده هیچ حرفی درباره بازی در رئال مادرید بزند اما با حذف تیمش از لیگ قهرمانان اروپا و تقریباً قطعی بودن تیم او در تنها جام باقیمانده (لوشامپیونه) شاید دیگر دلیلی برای مخفی نگه داشتن تمایلش به بازی در پایتخت اسپانیا نداشته باشد.

از این رو نشریه مارکا هم نوشته است که احتمالاً تا اواسط هفته آینده امباپه قرارداد انتقالش به رئال مادرید را قطعی خواهد کرد و به گمانه‌زنی‌ها درباره آینده‌اش پایان خواهد داد. نشریه اسپانیایی همچنین نوشته است که امباپه بابت انتقالش به رئال مادرید به عنوان بازیکن آزاد پاداشی هنگفت در حدود 60 تا 80 میلیون یورو دریافت خواهد کرد و بابت هر فصل حضورش در این تیم هم درآمد خالص 25 میلیون یورو خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *