با درخشش بنزما اولین جام رئال مادرید در فصل جدید به دست آمد

با درخشش بنزما اولین جام رئال مادرید در فصل جدید به دست آمد

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید در فینال سوپرجام اروپا موفق شد با نتیجه 2 بر 0 اینتراخت فرانکفورت را شکست دهد و بدین ترتیب قهرمان این دوره از بازی سوپر جام اروپا شود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

این جام اولین جام رئال مادرید در فصل جدید است که به دست می آید. در این بازی کریم بنزما درخشش ویژه ای داشت و توانست گل دوم مادریدی ها را روی پاس وینیسیوس جونیور به ثمر برساند. بنزما روی گل اول رئال مادرید هم اثر گذار بود. او روی ضربه کرنر رئال مادرید ضربه سر اول را زد و بازیکنان اینتراخت فرانکفورت به دنبال توپ رفتند. کاسمیرو مانع از بیرون رفتن توپ شد و داوید آلابا دروازه را باز کرد.

به نظر می رسد که کریم بنزما همان آمادگی فصل پیش را دارد و در این فصل هم درخشان ظاهر می شود. او مدعی اصلی توپ طلا است و اکنون با درخشش در این بازی یک گام دیگر به توپ طلای سال 2022 نزدیک شد و به نوعی به نظر می رسد که دیگر آن را قطعی کرده است.

شاگردان آنچلوتی در فصل جدید هم درخشان شروع کردند و باید دید که کابوس فصل 2014/15 بار دیگر برای آنچلوتی تکرار می شود یا آن ها همین روند درخشان خود را ادامه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *