دعوای تیم‌ها بر سر جذب کریستیانو رونالدو چه کسی فوق ستاره فوتبال را می‌خرد؟!

دعوای تیم‌ها بر سر جذب کریستیانو رونالدو چه کسی فوق ستاره فوتبال را می‌خرد؟!

اخبار رئال مادرید : چلسی، در صدر تلاش برای جذب کریستیانو رونالدو. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کریستیانو رونالدو فوق ستاره جهان فوتبال است. کریستیانو رونالدو در تیم‌های متعددی به عنوان بازیکن مهاجم حضور داشته. کریستیانو رونالدو فوتبال را به صورت جدی در لیگ اروپا با تیم منچستر یونایتد آغاز کرد و سپس به رئال مادرید رفت. کریستیانو رونالدو پس از رئال مادرید، برای مدت سه سال در تیم یوونتوس پا به توپ زد و سپس باز به جمع شیاطین سرخ پیوست. حالا برای همه سوال است که تصمیم کریستیانو رونالدو برای ادامه حیات ورزشی خود چیست؟!

کریستیانو رونالدو

چه تیمی برنده مزایده کریستیانو رونالدو می‌شود؟!
چند هفته پیش تاد بولی، مالک جدید چلسی در پرتغال با ژرژ مندس در پرتغال ملاقات کرد و آینده کریستیانو رونالدو یکی از موضوعات مورد بحث این دو نفر بود. دیروز روزنامه تایمز مدعی شد که کریستیانو رونالدو به مدیران یونایتد اطلاع داده که می خواهد اولدترافورد را ترک کند. او به باشگاه گفته که در صورت دریافت پیشنهاد رضایت بخش، تمایلی به ماندن نداشته و می خواهد فصل بعد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

منچسترسیتی، لیورپول، چلسی و تاتنهام چهار باشگاه انگلیسی حاضر در لیگ قهرمانان برای فصل هستند و در این میان چلسی خواهان جذب این ستاره 37 ساله شده است. پس از اینکه روملو لوکاکو به صورت قرضی به اینتر بازگشت، چلسی به دنبال یک مهاجم بوده و حالا نام کریستیانو رونالدو در لیست توماس توخل قرار گرفته است. اما جالب اینجاست سرمربی چلسی همیشه هوادار رونالدو بوده و در سال های گذشته بارها به تمجید از او پرداخته است.

توماس توخل سال گذشته گفت: “زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد، اما فکر می‌کنم این یک راز نیست که هر تیمی در جهان بدون کریستیانو رونالدو در بخش‌هایی از بازی ضعیف‌تر است. او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بوده و هر بار که در زمین حضور دارد این را ثابت می کند. حالا رونالدو در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا حاضر بوده و منچستریونایتد یک قهرمان واقعی، یک الگو و یک شخصیت بزرگ است.”

هنوز آینده رونالدو مشخص نبوده و سرنوشت این ستاره محبوب در هاله ای از ابهام قرار دارد، اما به نظر می رسد قصد چلسی برای جذب او از بقیه رقبا جدی تر بوده و توماس توخل خواهان اضافه شدن این ستاره بزرگ به رختکن تیمش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *