قطعی شد؛ رودریگو با رئال مادرید تمدید می‌کند

قطعی شد؛ رودریگو با رئال مادرید تمدید می‌کند

اخبار رئال مادرید : رودریگو، مهاجم برزیلی رئال مادرید، با این باشگاه به توافق رسید تا قراردادش را به مدت سه فصل تمدید کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

 رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند باشگاه رئال مادرید با رودریگو گوئس، مهاجم برزیلی این تیم، به توافق رسیده تا او قراردادش را به مدت سه فصل تمدید کند. قرارداد فعلی رودریگو تا سال 2025 اعتبار دارد و با امضای تمدید جدید، او تا سال 2028 بازیکن رئال خواهد بود.

رودریگو، مهاجم جوان برزیلی، از سال 2019 به رئال پیوسته و در سه سال گذشته به عنوان یکی از ستاره‌های این تیم مطرح شد. درخشش رودریگو باعث شده رئال علاقه زیادی به نگهداری او داشته باشد. تلاشهای اخیر باشگاه برای تمدید طولانی‌مدت قرارداد او به همین علت بود. تلاشهایی که حالا به ثمر نشسته است.

رودریگو در قهرمانی فصل گذشته رئال در چمپیونزلیگ نقش مهمی بازی کرد و گلهای مهم او در مقابل چلسی در مرحله یک‌چهارم نقش مهمی در صعود لوس بلانکوس به مراحل بالاتر داشت. او در نیمه‌نهایی در مقابل منچسترسیتی هم دو گل کلیدی به ثمر رساند تا مهمترین نقش را در پیروزی رئال داشته باشد.

بر اساس گزارشها دو طرف درباره جزئیات هم به توافق رسیده‌اند و تمدید قرارداد رودریگو هفته آینده رسما امضا خواهد شد. بند آزادسازی مهاجم برزیلی، بندی یک میلیارد یورویی خواهد بود. این نشان می‌دهد که مادرید به هیچ وجه حاضر نیست رودریگو را از دست بدهد. این یک روند استاندارد در باشگاه رئال برای بازیکنانی است که باشگاه قصد نگهداری طولانی‌مدت‌شان را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *