رونالدو همواره در نقش کمک مربی

رونالدو همواره در نقش کمک مربی

اخبار رئال مادرید : کریستیانو رونالدو در بازی منچستر یونایتد – لیورپول نیمکت نشین بود اما در لحظاتی که در آستانه ورود به زمین بود به نوعی به اریک تن هاگ در دادن دستورات تاکتیکی اش کمک کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

فوق ستاره پرتغالی همواره سعی می کند که به سرمربی هایی که با آن ها کار می کند کمک کند تا بتوانند تفکرات خود را درون زمین پیاده کنند. رونالدو کاپیتان تیم ملی پرتغال است و این کار ها از رونالدو در تیم ملی پرتغال بیشتر دیده شده است. در واقع معروف ترین صحنه از کریستیانو رونالدو که به نظر می رسید در حال مربیگری است، مربوط به فینال یورو 2016 است. رونالدو در آن بازی به دلیل مصدومیت تعویض شده بود و به فرناندو سانتوس در کنار زمین کمک ویژه ای کرد تا تیم را متحد نگه دارد و به آن ها روحیه بدهد.

فوق ستاره پرتغالی در کار با زیدان به شکلی دیگر این کمک ها را انجام داده است. در واقع در رئال مادرید زیدان این کریستیانو رونالدو بود که ستاره اول تیم بود و زین الدین زیدان به همین جهت با رونالدو مشورت می کرد تا بتواند شرایط بازی را بهتر درک کند و تفکرات خود را پیاده سازی کند.

در ارتباط با سولشر هم رونالدو همواره سعی کرده در درک شرایط بازی به او کمک کند. برخی ها این رفتار رونالدو را سرزنش می کنند چرا که معتقدند هیچ بازیکنی نباید به سرمربی توصیه کند اما برخی هم معتقدند که این کار رونالدو در نهایت به نفع تیم است و باعث کمک کردن به سرمربی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *