رونالدو چه آماری مقابل قوی‌ ترین حریفش در لیگ اروپا دارد؟

رونالدو چه آماری مقابل قوی‌ ترین حریفش در لیگ اروپا دارد؟

اخبار رئال مادرید : قرعه کشی دور گروهی لیگ اروپا برای فصل 2022/23 انجام شد و بدین ترتیب منچستر یونایتد در گروه E رقابت ها در کنار رئال سوسیداد، شریف مولداوی و اومونیا قرار گرفت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به طور قطع قوی ترین حریف منچستر یونایتد در این گروه، رئال سوسیداد از اسپانیا است. منچستر یونایتد و رئال سوسیداد یک سر و گردن از بقیه تیم های این گروه بالاتر هستند و به نظر می رسد که همین دو تیم از گروه صعود کنند و میان آن ها رقابتی برای صدرنشینی باشد.

اما کریستیانو رونالدو در صورت ماندن در منچستر یونایتد در این روز های پایانی پنجره نقل و انتقال تابستانی باید در لیگ اروپای فصل جدید در دور گروهی به مصاف رئال سوسیداد برود؛ تیمی که قبلا در رئال مادرید زیاد به مصاف آن رفته است و به خوبی آن را می شناسد.

کریستیانو رونالدو تاکنون در بازی هایی که مقابل رئال سوسیداد داشته است، مجموعا 19 مشارکت در گل و پاس گل داشته است. رونالدو 9 بازی مقابل رئال سوسیداد داشته است که در این 9 بازی 15 گل به ثمر رسانده و 4 پاس گل داده است و بدین ترتیب عملکرد و آمار بسیار خوبی مقابل این تیم اسپانیایی دارد و باید دید که باز هم مقابل آن ها می درخشد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *