رکورد ویژه آلابا در رئال مادرید با گلزنی در سوپرکاپ اروپا

رکورد ویژه آلابا در رئال مادرید با گلزنی در سوپرکاپ اروپا

اخبار رئال مادرید : داوید آلابا در نیمه اول دیدار رئال مادرید و اینتراخت فرانکفورت در سوپرکاپ اروپا تک گل رئال مادرید را به ثمر رساند و بدین ترتیب کاری کرد تا شاگردان کارلو آنچلوتی به عنوان تیم برنده راهی رختکن شوند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

این مدافع اتریشی از تابستان 2021 در رئال مادرید حضور دارد. در واقع او پس از اتمام قراردادش با بایرن مونیخ به عنوان بازیکن آزاد راهی رئال مادرید شد. او در این مدتی که در جمع مادریدی ها حضور داشته است عملکرد بسیار خوبی چه در فاز دفاعی و چه در فاز هجومی به عنوان یک مدافع داشته است.

به گفته اوپتا، این بازیکن تاکنون در رئال مادرید 4 گل در 47 بازی به ثمر رسانده است که این تعداد بیش از هر مدافع دیگری در جمع مادریدی ها است. در واقع او بیش از هر بازیکن دیگری در خط دفاعی رئال مادرید از وقتی که به جمع مادریدی ها آمده گلزنی کرده است.

آلابا که شماره 4 رئال مادرید است به خوبی خاطرات راموس را از لحاظ گلزنی زنده کرده است. این بازیکن یک گل به یاد ماندنی هم در ورزشگاه نیوکمپ در اولین ال کلاسیکویش به ثمر رساند که او را از همان زمان در دل هواداران رئال مادرید جای داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *