لو رفتن تیم برتر فصل اروپا؛ حضور پنج رئالی

لو رفتن تیم برتر فصل اروپا؛ حضور پنج رئالی

اخبار رئال مادرید : یوفا پنجشنبه شب در مراسمی در استانبول بهترین های فصل فوتبال اروپا را اعلام می کند که مارکا دو روز زودتر از لیست برترین ها رونمایی کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

این منبع گزارش داده است که کریم بنزما کاپیتان و کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید هر دو به استانبول سفر خواهند کرد و قرار است که جایزه بهترین بازیکن و بهترین مربی فصل فوتبال اروپا را از آن خود کنند. از طرفی تیم برتر سال نیز توسط این نشریه لو رفته است: تیبو کورتوا، رابرتسون، ویرجیل فن دایک، آنتونیو رودیگر، ترنت الکساندر آرنولد، فابینیو، لوکا مودریچ، کوین دی بروینه، وینیسیوس جونیور، کریم بنزما و کیلیان امباپه.

مسی و رونالدو هیچ کدام فصل جالبی نداشتند و طبیعی است که در این تیم حضور نداشته باشند. چهار بازیکن فصل گذشته رئال مادرید به علاوه خرید جدید این تیم یعنی رودیگر در تیم حضور دارند که طبیعتا آنتونیو به خاطر عملکردش در چلسی به تیم راه یافته است. لیورپول با چهار نماینده در تیم حضور دارد تا دو فینالیست چمپیونزلیگ با 9 نماینده عملا تیم بهترین بازیکنا نفصل فوتبال اروپا را قبضه کنند. منچسترسیتی و پی اس جی نیز هر کدام یک نماینده دارند.

پنجشنبه شب یوفا قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان 23-2022 را نیز انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *