بی‌ صبری کاپیتان سابق رئال مادرید برای شروع فصل با پی‌ اس‌ جی

بی‌ صبری کاپیتان سابق رئال مادرید برای شروع فصل با پی‌ اس‌ جی

اخبار رئال مادرید : سرخیو راموس مدافع اسپانیایی پاریسن ژرمن بی صبرانه منتظر شروع فصل جدید لیگ فرانسه است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

 روز شنبه در اولین بازی فصل جدید، پاریسن ژرمن مهمان کلمنت فوت 63 خواهد بود. پاریسی‌ها فصل گذشته تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو خیلی راحت قهرمان لیگ شدند، اما در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شکست تلخی را مقابل رئال مادرید تجربه کردند و این شکست منجر به اخراج سرمربی آرژانتینی شد.

به نقل از مارکا، یکی از بازیکنانی که فصل گذشته به پی‌اس‌جی پیوست، اما نتوانست انتظارات را برآورده کند، سرخیو راموس بود. او در تابستان گذشته پس از به توافق نرسیدن با فلورنتینو پرز، به صورت رایگان از رئال مادرید جدا شد و به پاریسن ژرمن پیوست، اما بیشتر فصل را به خاطر مصدومیت از دست داد. حالا او درباره فصل جدید گفت: “خیلی خوشحالم که فصل را با عنوان قهرمانی شروع می‌کنیم، اما بیشتر از همه چیز، از اینکه بالاخره به شرایط ایده‌آل جسمانی رسیده‌ام، خوشحالم. فکر می‌کنم فصل جذابی در انتظارمان خواهد بود.

“گالتیه؟ در حال حاضر همه چیز خوب است، اما به کمی زمان نیاز داریم تا بتوانیم با سیستم جدید خودمان را وفق دهیم و دوباره اعتماد به نفس خود را بازیابیم. هنوز کمی با زبان فرانسه مشکل دارم، اما به نظرم گالتیه مربی خوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *