جزییات انتقال مهاجم رئال مادرید به فیورنتینا

جزییات انتقال مهاجم رئال مادرید به فیورنتینا

اخبار رئال مادرید : لوکا یوویچ مهاجم صرب برای انتقال از رئال مادرید به فیورنتینا به توافق رسیده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید و فیورنتینا آخرین جزییات انتقال را نهایی کرده اند. یوویچ به صورت رایگان از رئال مادرید به فیورنتینا می رود اما نیمی از حق انتقال وی در آینده در اختیار رئال می ماند یعنی مثلا اگر فیورنتینا بتواند یوویچ را با 30 میلیون یورو بفروشد، نیمی از این مبلغ به حساب رئال مادرید واریز می شود.

قرارداد اولیه یوویچ با فیورنتینا دو ساله با دستمزد سالانه 2.5 میلیون یورو خواهد بود که تیم ایتالیایی امکان تمدید قراردادش برای دو سال بیشتر را هم خواهد داشت. از طرفی رئال مادرید مبلغی را به عنوان غرامت در سالهای آینده به یوویچ خواهد پرداخت.

یوویچ سه سال پیش با 60 میلیون یورو از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست اما انتقال رایگانش نشان می دهد که به خریدی ناموفق تبدیل شده است. در حقیقت رئال مادرید فعلا نتوانسته هزینه ای که برای وی انجام داده را جبران کند مگر آن که یوویچ در فیورنتینا بدرخشد و تیم دیگری به سراغش بیاید تا نیمی از حق انتقال وی در آینده به دست رئال مادرید برسد. یوویچ در سه فصل حضور در رئال مادرید فقط سه گل زده بود و به بازیکنی کاملا ناکام تبدیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *