دو خرید جدید رئال مادرید و فتح اولین جام

دو خرید جدید رئال مادرید و فتح اولین جام

اخبار رئال مادرید : آنتونیو رودیگر و اورلین شوامنی دو خرید جدید رئال مادرید در این تابستان هستند که اکنون اولین جام خود را به همراه رئال مادرید فتح کردند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، رئال مادرید در فینال سوپرجام اروپا به مصاف اینتراخت فرانکفورت رفت و بدین ترتیب موفق شد با نتیجه دو بر صفر این تیم را شکست دهد و اولین قهرمانی خود را در فصل جدید به دست بیاورد.

یکی از نکته های ویژه این قهرمانی رئال مادرید، حضور اورلین شوامنی و آنتونیو رودیگر در بازی بود. البته آن ها از دقیقه 85 به میدان رفتند و فرصت چندانی برای بازی پیدا نکردند. به نظر می رسد که کارلو آنچلوتی به مرور به آن ها بازی خواهد داد تا در ترکیب رئال مادرید جا بیفتند چرا که این بازیکن ها به نوعی تازه وارد هستند و ترکیب فعلی رئال مادرید یک ترکیب کاملا هماهنگ است که هم در فینال لیگ قهرمانان اروپا و هم در فینال سوپرجام اروپا به خوبی خودش را نشان داده و خوش درخشیده است.

شوامنی از موناکو و آنتونیو رودیگر از چلسی راهی رئال مادرید شده اند و اکنون می بینیم که آن ها خیلی زود اولین جام خود را در رئال مادرید به دست آورده اند. باید دید که اوضاع در ادامه کار برای این دو خرید جدید به چه شکل پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *