وینیسیوس از رئال خداحافظی کرد

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید با عدم تمدید قرارداد وینیسیوس توبیاس به او اجازه داد تا مسیر دیگری را در فوتبالش دنبال کند. او در پیامی از رئالی‌ها خداحافظی کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

وینیسیوس از رئال خداحافظی کرد

دوران حضور وینیسیوس توبیاس در رئال مادرید دیروز به اتمام رسید. رئال به او اطلاع داد قراردادش که 6 روز دیگر به پایان می‌رسد را تمدید نخواهد کرد و او که پیشنهادات دیگری دارد، می‌تواند باشگاه بعدی خود را انتخاب کند.

توبیاس پس از جنگ اوکراین و با مجوز فیفا در آوریل 2022 قرضی با بند خرید 10 میلیون یورویی از شاختار به رئال پیوست. او به تیم دوم باشگاه رفت و در تابستان 2023 قراردادش یک سال دیگر تمدید شد. رئال با شاختار به توافق رسید که بند دائمی فعال نشود ولی وینیسیوس را یک فصل دیگر قرضی در اختیار داشته باشد.

او در 61 بازی برای تیم دوم رئال 4445 دقیقه بازی کرد و برای تیم اول رئال نیز تنها یک بازی انجام داد. فصل قبل در یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری برابر آراندینا توبیاس برای رئال به میدان رفت. او در مجموع هشت پاس گل در تیم دوم باشگاه داد ولی موفق به گلزنی نشد.

وینیسیوس با انتشار پیامی در اینستاگرام خود، از هواداران رئال خداحافظی کرد: زمان آن رسیده که بگویم خداحافظ و به زودی می‌بینمتان! این دو سال زیبا، پر از یادگیری، تجربه و رشد برای من بود. از کادر مربیگری، مدیران و هم‌تیمی‌هایم متشکرم. از مدیران باشگاه به‌خاطر فرصتی که برای پوشیدن این پیراهن به من دادند نیز متشکرم. ما دوباره یکدیگر را ملاقات خواهیم کرد، مادریدیستاها. برای همه چیز ممنونم. زنده باد رئال مادرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *