مدل موی عجیب مهاجم مازاد رئال مادرید در آغاز پیش‌فصل

مدل موی عجیب مهاجم مازاد رئال مادرید در آغاز پیش‌فصل

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید از روز گذشته تمریناتش را برای پیش فصل 23-2022 آغاز کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بازیکنان رئال مادرید انگیزه بالایی برای شروع فصل جدید دارند. رئال مادرید پس از فصلی رویایی با کسب لالیگا، سوپرجام اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا با کوهی از انگیزه آماده فصل جدید می شود. شاید هیچ کس انتظار نداشت که آنچلوتی در دومین دوره خود در رئال مادرید چنین عملکرد شاهکاری را از خود به جای بگذارد.

بازیکنان رئال مادرید به صورت تدریجی به تمرینات اضافه می شوند. بازیکنان غایب در بازیهای ملی از دیروز به تمرینات اضافه شدند در حالی که کاماوینگا از امروز به تمرینات ملحق شد و ملی پوشان برزیلی هم به زودی اضافه خواهند شد. آخرین مرحله مربوط به حضور همه ملی پوشان شامل دو خرید جدید رئال مادرید یعنی آنتونیو رودیگر و اورلین شوامنی خواهد بود.

ماریانو دیاز مهاجم مازاد رئال مادرید در دو روز اخیر با مدل مویی نسبتا عجیب و بافته شده در تمرین حضور پیدا کرده است. این بازیکن سالهاست که در لیست مازاد رئال مادرید قرار دارد اما در مقابل جدایی مقاومت می کند و به نظر می رسد که می خواهد تا پایان قراردادش یعنی تا تابستان 2023 در تیم حضور داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *