اتفاقی که در سال 2016 افتاد دوباره تکرار می‌شود؟

اخبار رئال مادرید اتفاقی که در سال 2016 افتاد دوباره تکرار می‌شود

اخبار رئال مادرید : منچستر یونایتد در این فصل از رقابت های جام حذفی انگلیس یا همان FA Cup موفق شد منچسترسیتی را شکست بدهد و به این ترتیب قهرمان این بازی ها شود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

آخرین باری که پیش از این دفعه، منچستر یونایتد موفق شده بود قهرمان جام حذفی انگلیس شود، در فصل 2015/16 بود. نکته جالب این جا است که در آن زمان رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده بود و یک هفته پس از فینال جام حذفی انگلیس و قهرمان شدن منچستر یونایتد، توانست قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

حالا منچستر یونایتد قهرمان جام حذفی انگلیس شده است و یک هفته پس از فینال FA Cup، رئال مادرید و بروسیا دورتموند قرار است که در فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف هم بروند و باید دید که رئال مادرید می تواند به قهرمانی برسد یا خیر. در صورت قهرمانی رئال مادرید اتفاقی که در فصل 2015/16 افتاده بود دوباره تکرار می شود.

رئال مادرید در فصل 2015/16 برای یازدهمین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و حالا در فصل 2023/24 برای پانزدهمین بار در تاریخ خودش می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *