کیه لینی: دوست داشتم زیر نظر آنچلوتی کار کنم؛ قهرمانی های رئال مادرید در اروپا سزاوارانه بوده است

کیه لینی: دوست داشتم زیر نظر آنچلوتی کار کنم؛ قهرمانی های رئال مادرید در اروپا سزاوارانه بوده است

اخبار رئال مادرید : به نقل از مارکا، مدافع باتجربه ایتالیایی در خصوص عملکرد کارلو آنچلوتی در رئال مادرید گفت: برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

نتایج او گویا هستند، او فرد بسیار خوبی است. ناراحتی من از این است که فرصت همکاری با او را پیدا نکردم چون آنچلوتی یکی از بهترین های تاریخ است و مطمئناً یکی از بهترین مربیان 30 سال اخیر دنیای فوتبال بوده است. در باشگاهی مثل رئال مادرید، یک مربی نیازی ندارد که چیزهای زیادی آموزش دهد، شما بازیکنان فوق العاده ای در اختیار دارید و فقط باید گروه را به بهترین نحو ممکن اداره کنید.

در بازی آخر فصل گذشته دیدید که مارسلو و تونی کروس روی نیمکت مثل دوستان قدیمی با آنچلوتی صحبت می کردند. می بینید که کارلو چه مهارت هایی دارد و من مجذوب او هستم. خط دفاع رئال مادرید

نمی توانم بگویم که خط دفاعی رئال مادرید در دنیا بهترین است، اما آنها خط دفاعی بسیار خوبی دارند و خط دفاعی متفاوتی هم هست. فکر می کنم حتی ناچو هم طی سالیان اخیر پیشرفت زیادی کرده است. در ابتدا خیلی ها فکر نمی کردند که او به بازیکن خوبی تبدیل شود اما در عوض حالا من می توانم نام او را در کنار بازیکنانی مثل داوید آلابا، ادر میلیتائو و آنتونیو رودیگر قرار دهم، چون هر بار که بازی می کند عملکرد فوق العاده ای دارد و تفاوت ها را رقم می زند.

رئال مادرید در همه نقاط زمین بازیکنانی دارد، دفاع، هافبک، و حتی خط حمله، که همگی فوق العاده هستند. رئال مادرید باشگاه بسیار بزرگی است که با شایستگی تمامی عناوین قهرمانی در لیگ قهرمانان سال های اخیر را کسب کرده است. دیدار ایتالیا و اسپانیا در سال 2020

فکر می کنم آن تنها مسابقه ای بود که ما سزاوار پیروزی نبودیم و شاید کمی خوش شانس بودیم. اسپانیا با پرسینگ خود ما را شگفت زده کرد، آنها خیلی فشار می آوردند، تمام مالکیت توپ را در اختیار داشتند، و از لحاظ دفاعی هم بسیار خوب بودند و تصمیم لوئیز انریکه برای بیرون کشیدن تمام مهاجم ها ما را متعجب کرد. احتمال انتقال به رئال مادرید

سال ها پیش و در سال 2010 در آستانه انتقال به رئال مادرید تحت هدایت ژوزه مورینیو بودم. خیلی خوب نمی دانستم که چرا این انتقال صورت نگرفت چون جوان بودم، اما در نهایت باشگاه برای انجام معامله به توافق نرسید. به هرحال فکر می کنم خوش شانس بودم که تمام دوران بازی ام را در یوونتوس سپری کردم، چون در این تیم تاریخ ساز شدم، اما مطمئناً رئال مادرید همیشه تیم فوق العاده ای خواهد بود.

در کتاب بیوگرافی کیه لینی به دلیل انجام نشدن این انتقال اینگونه اشاره شده است:

در سال 2010 می توانستم با رئال مادرید قرارداد امضا کنم، و در سال 2011 هم به منچسترسیتی نزدیک بودم. در مورد رئال مادرید، مدیر برنامه های من با نماینده رئال مادرید صحبت کرده بود و خیلی نزدیک بودم اما مورینیو تازه روی کار آمده بود و به هر قیمتی خواهان جذب هموطنش ریکاردو کاروالیو بود، بنابراین یوونتوس از حفظ من خوشحال شد.

کاروالیو تنها 77 بازی با پیراهن رئال مادرید انجام داد، در حالیکه کیه لینی 12 سال دیگر هم برای یوونتوس بازی کرد و طی 559 بازی برای یوونتوس، 9 بار فاتح سری آ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *