خاطره خوب رئال مادرید از داور سوپرکاپ اروپا

خاطره خوب رئال مادرید از داور سوپرکاپ اروپا

اخبار رئال مادرید : مایکل اولیور، داور انگلیسی 37 ساله، داور سوپرکاپ اروپا بین رئال مادرید و آینتراخت فرانکفورت خواهد بود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

چهارشنبه هفته بعد در هلسینکی فنلاند، رئال مادرید و آینتراخت فرانکفورت در سوپرکاپ اروپا به مصاف هم خواهند رفت. رئال فاتح لیگ قهرمانان است و فرانکفورت هم فصل قبل توانسته بود قهرمان لیگ اروپا شود. با تصمیم یوفا، داوری این بازی برعهده مایکل اولیور انگلیسی خواهد بود. این داور 37 ساله از سال 2010 در لیگ برتر قضاوت می‌کند و سال 2016 نیز برای اولین بار در لیگ قهرمانان داوری کرد.

رئال مادرید یک خاطره بسیار خوب از اولیور دارد که به بازی برگشت یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان فصل 18-2017 مربوط می‌شود. رئال بازی رفت را در تورین با سه گل از یوونتوس برده بود ولی در بازی برگشت در برنابئو، یوونتوس ورق را برگرداند و تا دقیقه 90 با سه گل از رئال پیش افتاد. در حالی‌که به نظر می‌رسید بازی به دو وقت اضافه برود، اولیور برخورد بین مهدی بن عطیه و لوکاس واسکز در درون محوطه جریمه یوونتوس را پنالتی تشخیص داد.

تصمیمی که باعث خشم شدید بازیکنان یوونتوس، به خصوص جان لوئیجی بوفون شد. بازی برای دقایقی متوقف شد و بوفون نیز با دریافت کارت قرمز، زمین را ترک کرد. در نهایت کریستیانو رونالدو دقیقه 97 با گل کردن پنالتی، رئال را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رساند. اولیور در سال 2022 همچنین قضاوت بازی اسپانیا و پرتغال در هفته اول لیگ ملت‌های اروپا را نیز برعهده داشت. دیداری که 1-1 مساوی تمام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *