خوشحال و هیجان زده‌؛ بی‌ تاب بازی با رئال هستم

خوشحال و هیجان زده‌؛ بی‌ تاب بازی با رئال هستم

اخبار رئال مادرید : دانیلو پریرا، مدافع راست برزیلی یوونتوس بی‌تاب بازی برابر تیم سابق خود رئال مادرید است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

دانیلو در مورد بازی برابر تیم سابق خود گفت:« بازی بسیار خوب و زیبایی برابر رئال مادرید خواهد شد. خوشحالم و به شخصه برای من رویارویی مقابل رئال، بسیار هیجان انگیز است. دو سال برای رئال بازی کردم و خاطرات بسیاری خوبی برایم به یادگار ماند. بی‌تاب بازی برابر تیم سابقم هستم. در یکی دو هفته اخیر به خوبی تمرین کرده ایم و حالا کاملا مهیای بازی با رئال و سپس شروع فصل جدید هستیم.»

بازی در ورزشگاه “Rose Bowl” لوس آنجلس برگزار خواهد شد. ورزشگاه میزبان فینال جام جهانی 1994 که برزیل در ضربات پنالتی موفق به شکست ایتالیا شد. یوونتوس در دو فصل گذشته نتوانسته فاتح اسکودتو شود و با خریدهای جدید خود توانسته به خوبی خود را تقویت کند و طبعا مثل همیشه یکی از مدعیان قهرمانی خواهد بود.

دانیلو در ادامه صحبت هایش گفت:« هدف ما بازگشت به مسیر موفقیت و کسب جام است. این میسر نمی شود مگر با تلاش و تمرین زیاد. باید از لحاظ بدنی و ذهنی مهیای مقابله با رقبا باشیم. بازیکنانی از جمع ما جدا شده اند ولی بازیکنان جدید و باکیفیتی هم به ما اضافه شده اند. می خواهیم قهرمان شویم و تمام انرژی‌مان را در زمین خواهیم گذاشت. یوونتوس تیمی با ذهنیت برنده است و باید امسال خودمان را ثابت کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *