بازیکن رئال مادرید در رادار آث میلان است / آیا آنچلوتی باید او را رها کند؟

اخبار رئال مادرید : در گزارشی اخیر، Defensa Central مدعی شد که مارکو آسنسیو بازیکن رئال مادرید در تابستان امسال مورد توجه آث میلان قرار دارد. گفته می‌شود غول‌های ایتالیایی علاقه‌مند به جذب وینگر اسپانیایی لوس بلانکوس در پایان این فصل هستند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بازیکن رئال مادرید در رادار آث میلان است / آیا آنچلوتی باید او را رها کند؟

اعداد چشمگیر آسنسیو در استادیوم سانتیاگو برنابئو
آسنسیو پس از انجام مجموعه ای از عملکردهای چشمگیر به عنوان یکی از اعضای اصلی خط مقدم رئال مادرید، فصل خوبی را در پایتخت اسپانیا سپری می کند. این بازیکن 26 ساله در 29 بازی برای غول های مادریدی در طول رقابت های مختلف 9 گل زده و یک پاس گل داده است.

اسپانیایی ها با میانگین 2.2 شوت، 1.0 پاس کلیدی و 0.8 دریبل در 90 دقیقه در لالیگا مستحق ضربه زدن به پشت هستند. او حتی در توزیع مالکیت در یک سوم پایانی دقیق بوده است، همانطور که میزان موفقیت پاس او 87.9٪ در رده اول اسپانیا (آمار از طریق whoscored) نشان می دهد.
آیا رئال مادرید باید آسنسیو را تابستان امسال رها کند؟
آسنسیو این دید را دارد که چند پاس قاطع در انتهای تهاجمی زمین بازی کند و می تواند از فاصله دور با قدرت و دقت به توپ ضربه بزند.
این بازیکن اسپانیایی به خوبی توانسته خود را به عنوان یک بازیکن ثابت در یک سوم پایانی معرفی کند. او می تواند توپ را به خوبی در نیمه حریف به حرکت درآورد. آسنسیو در 26 سالگی در بهترین حالت خود بازی می کند و می تواند در فصول آینده پربارتر شود. بازیکن سابق جوانان مایورکا در درجه اول یک بازیکن پهن سمت راست است اما می تواند به عنوان یک وینگر در جناح چپ یا در صورت نیاز به عنوان هافبک تهاجمی در وسط بازی کند.

با این حال، اگر لوس بلانکوس در نهایت در تابستان کیلیان امباپه را از پاری سن ژرمن به صورت رایگان خریداری کند، می توانند اجازه خروج آسنسیو را بدهند. فوق ستاره فرانسوی به وضوح نسبت به ملی پوش اسپانیایی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو ارتقاء خواهد یافت.

در حال حاضر، کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، نمی تواند این بازیکن اسپانیایی را از دست بدهد، اما ممکن است به زودی در پایان این رقابت تغییر کند، مگر اینکه بازیکن در مقابل دروازه حریف کشنده تر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *