رئال مادرید به دنبال فتح 6 گانه

رئال مادرید به دنبال فتح 6 گانه

اخبار رئال مادرید : تونی کروس ستاره آلمانی می‌گوید رئال مادرید برای فتح هر شش عناوین موجود تلاش خواهد کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

لوس بلانکوس پس از سپری کردن فصلی بدون جام زیر نظر زین الدین زیدان، تصمیم گرفت تا دوباره کارلو آنچلوتی را به مادرید بازگرداند و این سرمربی ایتالیایی در فصل 2021-22 دست به کار بزرگی زد و همراه با رئال مادرید به قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کرد. آن‌ها در لالیگا با اختلافی فاحش نسبت به بارسلونا به مقام قهرمانی رسیدند و در لیگ قهرمانان اروپا با وجود داشتن سخت ترین مسیر، توانستند برای چهاردهمین بار جام چمپیونز لیگ را بالای سر خود ببرند.

به نقل از مارکا، لوس بلانکوس در فصل بعدی در لالیگا، چمپیونز لیگ، کوپا دل ری، سوپر کاپ اسپانیا، سوپر کاپ اروپا و همچنین جام‌ باشگاه‌های جهان حضور خواهد داشت. کروس در این باره به Real Madrid TV گفت: “امیدواریم برای فتح این جام‌ها بجنگیم. در رئال مادرید شما می‌خواهد در هر تورنمنت قهرمان شوید، با اینکه برخی اوقات غیر ممکن است. جام‌های زیادی در دسترس است و هرکسی که ما را بشناسد، می‌داند که فقط برای کسب پیروزی پا به میدان می‌گذاریم. هر روز بهتر و بهتر می‌شویم. پیش فصل پرفشاری داریم می‌گذرانیم و حالا باید ریتم خود را به دست بیاوریم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *